develop free website

Czytniki zintegrowane

Czytniki zintegrowane z antenami w jednej obudowie pracujące w zależności od konfiguracji w różnych standardach od LF do EHF zazwyczaj o krótszym zasięgu działania, przeznaczone do odczytu pojedynczych lub kilku tagów jednocześnie często stosowane na ladach w punktach obsługi sprzedaży, narzędziowniach, bibliotekach.

Czytniki RFID

Czytniki przemysłowe UHF przeznaczone do podłączenia jednej lub kilku anten identyfikujące do 2000 tag/s. W zależności od ustawionej mocy oraz zysku podłączonej anteny osiągają zasięg odczytu do kilkunastu metrów. Oprócz identyfikacji tagów mogą realizować proste funkcje trigerowe. Stosowane w instalacjach przemysłowych, jako czytniki do bram identyfikacyjnych.

Anteny RFID

Anteny UHF o różnym kształcie, zysku energetycznym, polaryzacji, charakterystyce promieniowania, impedancji falowej dedykowane do różnych typów aplikacji pozwalające identyfikować tagi z określonego obszaru / przestrzeni.

Czytniki mobilne

Czytniki zintegrowane z antenami w małej przenośnej obudowie ergonomicznej do ręcznego sczytywania pracujące w zależności od konfiguracji w różnych standardach od LF do EHF. Mogą przybierać formę terminala danych, smartfonu lub tabletu. Zasięg działania w zależności od standardu, mocy czytnika oraz zainstalowanej anteny 0,1-10 m 

Drukarki RFID

Drukarki etykiet wyposażone w moduł pozwalający odczytywać sprawdzać i kodować informacje na etykietach RFID.

Chcesz dowiedzieć się więcej ?

Skontaktuj się z nami, chętnie poszukamy rozwiązania idealnego dla Ciebie